Infolisty a aktuality

Program na Bílou pastelku

Letos jsme plánovali bohatý program v rámci Bílé pastelky. Bohužel jsme ho kvůli koronaviru museli okleštit a hlavní orientační pochod potmě na Lidickém se konat nebude. Věříme, že i tak zůstala v programu možnost netradičního zážitku.

Pokud máte zájem, čeká Vás následující:

13.10.20 od 10 do 15 hod. - možnost projít se s bílou holí a klapkami výstavou Písky známé i neznámé v Muzeum města Ústí nad Labem (https://www.muzeumusti.cz/v2318/PISKY-ZNAME-I-NEZNAME-aneb-fascinujici-svet-obycejneho-pisku), součástí bude i několik stanovišť s plněním tématických úkolů

14.10.20 od 18 hod. - benefiční koncert nevidomé klavíristky Ráchel Skleničkové a autorské čtení Jaroslava Balvína v Císařském sále Muzeum města Ústí nad Labem, akce se koná za podpory Nadace Divoké husy (www.divokehusy.cz) a jsou v prodeji v kanceláři TyfloCentra (cena 200 Kč či VIP 1000 Kč)

Budeme moc rádi, když se přijdete podívat a podpořit nás nebo jen zprávu pošlete dál někomu, komu by akce mohla udělat radost.

Přejeme krásné babí léto.

Vaše TyfloCentrum ULNabízíme zapůjčení tandemového kola

Využijte možnosti jízdy a zpestřete si volný čas se svým společníkem na našem kole pro dvě osoby. Zapůjčení kola nabízíme jak našim klientům, tak i zájemcům mimo naši organizaci.


INFOLIST TYFLOCENTRA - SRPEN 2020


Vážení přátelé,
na srpen je tu opět zvuková střelba jako každé pondělí od 15:00. Jóga pro nevidomé v srpnu nebude.


Stále nabízíme službu Týdenní a Velký úklid. Týdenní úklid zahrnuje vysávání, vytírání, úklid koupelny a WC a utření prachu za 200 Kč (cena se vztahuje na čas do 2,5 hodiny). Velký úklid zahrnuje mytí oken, kuchyňské linky + vysávání, vytírání, úklid koupelny a WC a utření prachu (viz. týdenní úklid). Za velký úklid účtujeme 500 Kč (cena se vztahuje na čas do 5 hodin).
Za průvodcovské a předčitatelské služby účtujeme 120 Kč/hod.


Konzultace ohledně počítačů jsou konané podle dohody s počítačovým instruktorem TyfloCentra a budou probíhat v místě bydliště klienta. Objednat se můžete telefonicky na tel. 774 135 475.


V prostorách TyfloCentra, ve vedlejším vchodě, poskytujeme pro klienty i širokou veřejnost masáže a pedikúru. Pro bližší informace a domluvení konkrétního termínu se obracejte na tel: 774 135 474. 


Aromatické svíčky v prodeji

Naše ekologické svíčky si můžete kupovat nejen v našem masážním salonu, ale nyní i zde na stránkách z našeho e-shopu spolu s dárkovými poukazy na masáže.

https://www.tyflocentrumusti.cz/internetovy-obchod/